Jesteśmy specjalistami w łączeniu technologii z biznesem

Kim jesteśmy?

Nasza firma powstała nie tylko z chęci zapewnienia najwyższej jakości usług – zarówno tych technicznych, jak i w zakresie wsparcia projektowego, ale przede wszystkim chcemy być edukatorem i realnym wsparciem dla naszych Klientów oraz Partnerów biznesowych.

Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści IT, inżynierowie oraz managerowie o ugruntowanej pozycji w branży, którzy służą swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem.

Nasze kompetencje

IBM Premium Business Partner

Od wielu lat z dumą pełnimy rolę Platynowego Partnera Biznesowego IBM, co świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań technologicznych. Nasza wieloletnia współpraca z IBM umożliwia nam dostęp do najnowszych technologii oraz wsparcia, dzięki czemu możemy oferować naszym klientom innowacyjne i skuteczne rozwiązania.

HPE

Jako partner HPE oferujemy naszym klientom nowoczesne usługi i produkty. Nasza współpraca z HPE pozwala na dostarczanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które odpowiadają na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynkowe.

HCL Software Gold Reseller

Jesteśmy również dumnym Gold Partnerem HCL Software! Razem z HCL wspieramy naszych klientów w osiąganiu ich celów biznesowych, wykorzystując zaawansowane technologie.

Red Hat Business Partner

Posiadamy partnerstwo z firmą Red Hat, co umożliwia nam oferowanie naszym klientom zaawansowanych systemów open source klasy enterprise tej wiodącej firmy.

Nasze fundamenty

We treat the Client as our best friend

We build a long-term relationship with each Client.

We advise
on business development and are always there when the client needs us.

Jesteśmy pierwsi, gdy Klient nas potrzebuje

Jesteśmy zawsze dostępni i gotowi do pomocy.

Wierzymy, że szybka i skuteczna reakcja na potrzeby Klienta jest kluczowa do budowania pozytywnych relacji i satysfakcji z naszych usług.

Ambition

We value ambitious projects

Every experience is a possibility for further development

We educate and share our knowledge

For many years of presence on the market, we have gained experience, which allowed us to adapt and create individual solutions, meeting the needs of our clients.

Details are key

Every project we run is perfectly adapted because we know that details are the most important.

Poznaj liderów naszej organizacji

Artur Waś

President of the Board

Doświadczenie i wiedza doprowadziły mnie do stworzenia Cloudware. Zawsze dążyłem do innowacji i lepszych rozwiązań w pracy. Moje drzwi są zawsze otwarte, cenię opinie współpracowników i wierzę w możliwość nauki.

Cezary Wieczorek

Vice President

W Cloudware odpowiadam za kierunek rozwoju nowych technologii oraz sprzedaż. Z branżą IT jestem związany od początku swojej kariery zawodowej. Cenię sobie ambitnych ludzi.

Grzegorz Gołda

Sales Director

Kieruję strategią sprzedażową oraz nadzoruję procesy – od momentu wysłania zapytania przez Klienta, aż po obsługę posprzedażową. Wspieram również swój Zespół Handlowy w ciągłym rozwoju!

Dariusz Kupiec

Implementation Director

Z branżą IT jestem związany od ponad 20 lat. Swoją karierę zaczynałem od bycia programistą. Zarządzam Działem Technicznym w Cloudware, jednocześnie odpowiadając za wszystkie kwestie związane z wdrożeniami u naszych Klientów.

Artur Więckowski

Marketing Team Leader

Jestem pasjonatką nowych technologii, employer brandingu i tworzenia strategii komunikacji. Nie straszne mi zarządzanie zespołem, napisanie artykułu technicznego, czy też koordynowanie eventu. Uwielbiam inspirujących ludzi.

Maciej Tomaszewski

Dyrektor finansowy

Zajmuję się wszystkim co związane ze sprawami finansowymi. To ja odpowiadam za strategię finansową, przebieg faktur oraz funkcjonowanie kontroli wewnętrznej. Cenię w ludziach przede wszystkim otwartość oraz chęć nauki!

Sylwia Domeracka

HR Director

Uwielbiam widzieć rozwój pracowników w firmie. Ludzie są dla nas priorytetem, dlatego angażujemy się w ich rozwój i dopasowujemy ścieżkę kariery do ich umiejętności i potrzeb.

Hubert Jasiński

Administrative Director

W Cloudware odpowiadam za wszystko, co związane z administracją. Zajmuję się organizacją sprzętu dla pracowników, jego zabezpieczeniem oraz innymi kwestiami technicznymi w naszej firmie oraz u naszych Klientów.

Do you want to join us?

Wypełnij formularz, a nasz dział HR spróbuje znaleźć dla Ciebie idealne miejsce.

en_USEN

This website uses cookies to provide services at the highest level.

By continuing to use the site, you agree to their use.