Jesteśmy integratorem IT oraz producentem Mobilnego Data Center

Od ponad 13 lat efektywnie łączymy technologię i biznes

We modernize, create and improve IT systems.

Every project is created individually based on our clients' needs.

Wykorzystanie najbardziej nowoczesnych technologii oraz dostęp do rozwiązań najlepszych producentów na rynku pozwoliło nam na zdobycie zaufania wielu Klientów oraz pozyskanie doświadczenia w różnych branżach!

Nasze Business Units

Mobile Data Center

Mobilne Data Center projektujemy i tworzymy od podstaw we własnym zakładzie produkcyjnym, z wykorzystaniem technologii liderów IT, energetyki i chłodzenia.


Find out more

Data Center infrastructure

Wdrożenie odpowiedniego rozwiązania serwerowego zmniejsza koszty i złożoność bezpiecznego przechowywania danych. Nasze rozwiązanie to dodatkowe bezpieczeństwo oraz wysoka i kontrolowana wydajność.


Find out more

FinOps

Rozwiązania z zakresu monitorowania aplikacji oraz zarządzania infrastrukturą oferują zaawansowane funkcje, które pozwalają na optymalizację zasobów, zwiększenie wydajności aplikacji i szybkie rozwiązywanie problemów.

Find out more

IT security

Bezpieczeństwo to priorytet nowoczesnych organizacji. Zajmujemy się bezpieczeństwem IT na poziomie systemu operacyjnego stacji roboczych, serwerów i urządzeń mobilnych.


Find out more

Hybrid Cloud

Transformacja infrastruktury hybrydowej to jedno z najlepszych rozwiązań dla biznesu. W zależności od Twoich potrzeb oraz możliwości, nasi specjaliści pomogą Ci stworzyć strategię oraz zaprojektować indywidualne rozwiązanie chmurowe.

Find out more

DevOps

Procesy w Twoim przedsiębiorstwie muszą być zoptymalizowane i niezawodne! Właśnie dlatego oferujemy usługi automatyzacji i organizacji dostarczania aplikacji zarówno w środowiskach on-premises, jak i Cloud.


Find out more

Mobile Data Center

Mobilne Data Center to odpowiedź Cloudware Polska, na stale rosnące wymagania naszych klientów, w zakresie elastyczności i bezpieczeństwa systemów infrastruktury informatycznej.

mln PLN
of company income
0 +
contented
clients
0 +
years on the market
0 +
implemented
technologies
0 +

Partnerzy

Blog

Czytaj więcej

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej organizacji!

en_USEN

This website uses cookies to provide services at the highest level.

By continuing to use the site, you agree to their use.