Czy wiedzieliście, że co 11 sekund odnotowywany jest nowy atak ransomware?

BLOG-ART-13_15.12

W obecnych czasach zagrożenia stają się coraz bardziej trudne do wykrycia, stawiając przed firmami coraz większe wyzwania. W odpowiedzi na te zmieniające się realia, narzędzia takie jak Randori od IBM stają się kluczowym wsparciem w zapewnieniu skutecznej ochrony. W jaki sposób działa Randori od IBM?

Symulacje ataków

Jedną z kluczowych zalet Randori jest zdolność do przeprowadzania realistycznych symulacji ataków na infrastrukturę IT oraz aplikacje. Umożliwia to identyfikację istniejących luk w bezpieczeństwie, zanim staną się one podatne na rzeczywiste ataki cybernetyczne. Dzięki temu, Randori tworzy bezpieczniejsze środowisko dla firm, minimalizując ryzyko incydentów i strat.

Wykrywanie i reagowanie na zagrożenia

Randori nie tylko identyfikuje potencjalne zagrożenia, ale także umożliwia szybką reakcję. Dzięki analizie danych i sztucznej inteligencji, narzędzie to potrafi dynamicznie reagować na zmieniające się zagrożenia, minimalizując ich skutki i zapewniając stabilność działania dla przedsiębiorstw.

Zaawansowane raportowanie i analiza

Kolejną istotną korzyścią jest możliwość generowania szczegółowych raportów dotyczących poziomu ryzyka i wykrytych zagrożeń. Dzięki temu firmy mogą poznać precyzyjną analizę stanu bezpieczeństwa. Randori od IBM nie tylko podnosi poprzeczkę w dziedzinie bezpieczeństwa, ale także staje się niezastąpionym narzędziem w budowaniu solidnej podstawy dla ochrony cyfrowej!

Zapraszamy Was do kolejnej serii odcinków Cloudware Answer, gdzie tematyka narzędzia Randori od IBM została poruszona nie tylko od strony biznesowej, ale również od tej technicznej!

O autorze

Natalia Prochowska

IT MARKETING EXPERT | CONTENT & COPYWRITER | SOCIAL MEDIA

Podobne artykuły

pl_PLPL

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.