Profil
Podstawowe dane
Nasz zespół
Partnerstwo
Społeczna odpowiedzialność w biznesie
Aktualności

Mamy świadomość, że jako ciesząca się dużym zaufaniem firma IT, możemy realnie pomagać ludziom, którzy potrzebują wsparcia. Wiedzę i doświadczenie Cloudware Polska chcemy wykorzystywać nie tylko do rozwoju biznesu, ale wszędzie tam, gdzie mogą one zmieniać na lepsze naszą codzienność. Spośród wielu możliwości wybraliśmy trzy, które naszym zdaniem najlepiej odzwierciedlają idee i wartości bliskie naszej firmie: dzielimy się wiedzą ze stażystami, tworzymy miejsca pracy dla osób niepełnosprawnych, a także patronujemy ważnym i ciekawym projektom z różnych dziedzin, przyjmując na siebie rolę sponsora.

Wiemy jak ogromne znaczenie dla naszej branży ma wsparcie rozwoju młodych ludzi. Dlatego bardzo chętnie otwieramy dla nich drzwi do kariery.  Gwarantujemy możliwość odbycia stażu, chętnie dzielimy się wiedzą i wdrażamy młodych specjalistów do dobrych praktyk w dziedzinie IT. Mamy świadomość, że staż jest niepowtarzalną okazją do zdobywania pierwszych szlifów w pracy zawodowej, dlatego stawiamy na praktyczny udział stażystów w pracach zespołu Cloudware. Wiemy, że będzie to miało dla nich największe znaczenie na początku pracy zawodowej.

Dołącz do nas już dziś!

Nie stwarzamy barier i nie dzielimy pracowników na pełnosprawnych i niepełnosprawnych. W naszym zespole pracują dwie osoby niepełnosprawne, w tym jedna od 5 lat. Jedyne, co ma dla nas znaczenie w procesie rekrutacyjnym, to wiedza, kompetencje i doświadczenie. Wszystko inne można bez problemu zorganizować, dlatego w przypadku pracowników z niepełnosprawnością po prostu odpowiednio przygotowujemy miejsce pracy – tak, by stwarzało komfortowe warunki.

W Cloudware Polska wiemy, że praca to nie wszystko. W życiu ważne są także pasje. Nawet wśród naszego zespołu znajdują się osoby, które korzystają z firmowego sponsoringu, by realizować się w tym, co dla nich najważniejsze – sporcie. Dlatego wspieramy drużynę kolarską TRW Cloudware Team. Jesteśmy dumni, widząc logo Cloudware Polska na ich koszulkach podczas wyścigów i obejmowania miejsc na podium.

Nasza oferta sponsoringu nie jest jednak ograniczona ani do firmowego zespołu, ani do projektów sportowych. Wspieramy ambitnych ludzi, którzy chcą zrealizować ciekawe pomysły – bez względu na dziedzinę. W sprawie sponsoringu prosimy o kontakt na: info@cloudware.pl

Mamy świadomość, że jako ciesząca się dużym zaufaniem firma IT, możemy realnie pomagać ludziom, którzy potrzebują wsparcia. Wiedzę i doświadczenie Cloudware Polska chcemy wykorzystywać nie tylko do rozwoju biznesu, ale wszędzie tam, gdzie mogą one zmieniać na lepsze naszą codzienność. Dlatego wśród naszych działań znajdują się:

Staże

Gwarantujemy możliwość odbycia stażu, chętnie dzielimy się wiedzą i wdrażamy młodych specjalistów do dobrych praktyk w dziedzinie IT. Staż jest niepowtarzalną okazją do zdobywania pierwszych szlifów w pracy zawodowej, dlatego stawiamy na praktyczny udział stażystów w pracach zespołu Cloudware.

Dołącz do nas już dziś!

Wsparcie osób niepełnosprawnych

Nie stwarzamy barier i nie dzielimy pracowników na pełnosprawnych i niepełnosprawnych. W naszym zespole pracują dwie osoby niepełnosprawne, w tym jedna od 5 lat. Jedyne, co ma dla nas znaczenie w procesie rekrutacyjnym, to wiedza, kompetencje i doświadczenie.

Sponsoring

Cloudware Polska wiemy, że praca to nie wszystko. W życiu ważne są także pasje. Wspieramy drużynę kolarską TRW Cloudware Team. Pomagamy ambitnym ludziom, którzy chcą zrealizować ciekawe pomysły – bez względu na dziedzinę. W sprawie sponsoringu prosimy o kontakt na: info@cloudware.pl

Profil
Podstawowe dane
Nasz zespół
Partnerstwo
Społeczna odpowiedzialność w biznesie
Aktualności