Profil
Podstawowe dane
Nasz zespół
Partnerstwo
SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ W BIZNESIE
Aktualności

Cloudware Polska – specjaliści integracji systemów IT

Cloudware Polska jest integratorem systemów IT. To znacznie więcej, niż samo budowanie czy modernizacja systemów. To łączenie nowoczesnych technologii i rozwiązań wiodących producentów w taki sposób, by zyskać dzięki nim zupełnie nowe narzędzia – kompleksowe, skalowalne i lepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb firm.

Naszym Klientom oferujemy również usługi rekrutacyjne oraz outsourcing kadry IT – osiągnęliśmy 15 miejsce w rankingu Największych Dostawców Usług Wynajmu Pracowników IT w 2015 r. w magazynie COMPUTERWORLD TOP200 (edycja 2016 r.).

IT jest dla nas narzędziem, które wspiera biznes. Rozumiemy oczekiwania, wymagania i motywacje menedżerów, zarządców i właścicieli przedsiębiorstw, dlatego łatwiej jest nam wspierać ich w realizacji celów, takich jak:

 • zwiększenie wydajności pracy
 • możliwość szybkiego i trafnego podejmowania decyzji biznesowych
 • obniżenie kosztów związanych z działalnością IT, a tym samym całkowitych kosztów wpływających na ostateczny wynik finansowy firmy

Pracujemy dla największych firm z sektora telekomunikacyjnego, finansowego, energetycznego, przemysłowego i farmaceutycznego, a także instytucji publicznych.

To oni są dla nas najważniejsi! Cloudware Polska to zespół wykwalifikowanych specjalistów IT, analityków oraz menedżerów o ugruntowanej pozycji w branży. Wielu spośród nich reprezentuje bardzo wąsko pojmowane, elitarne specjalizacje – osób o takiej wiedzy jest w Polsce zaledwie garstka. Firmowa codzienność w Cloudware jest jednak nie tylko ciężką pracą, wymagającą ogromnego zaangażowania – to także znakomita atmosfera, pełna szacunku i gotowości do wspólnej pracy na rzecz zespołu i Klientów; to dzielenie się wiedzą i wzajemna pomoc w rozwiązywaniu problemów. To wreszcie wielka, wzajemna sympatia i życzliwość.

Branża IT niemal co dzień przynosi nowe osiągnięcia – naszym zadaniem jest błyskawicznie przyswajać je, a najlepsze dostosowywać do potrzeb naszych Klientów. Realizujemy projekty o strategicznym znaczeniu, które usprawniają przebieg wszystkich ważnych procesów i obniżają koszty prowadzenia działalności. Dzięki wiedzy i doświadczeniu współpracujących z nami specjalistów prowadzimy także własne badania w ramach specjalistycznego laboratorium CLOUDLAB.

Pełna oferta Cloudware obejmuje m.in.:

 • Cloudware as a service,
 • monitorowanie usług biznesowych
 • zarządzanie informacją
 • analizę operacyjną i video
 • rozwiązania serwerowe i sieciowe
 • storage i archiwizację
 • szkolenia techniczne

Dzięki wdrożonym przez nas rozwiązaniom, Klienci uzyskują błyskawiczny dostęp do zawsze aktualnych, spersonalizowanych informacji na temat efektów działalności oraz przyszłościowych prognoz. Mogą także maksymalnie wykorzystać i szanse możliwości, jakie stwarza dla nich rozwijająca się branża IT.

Cloudware Polska – specjaliści integracji systemów IT

Jako integrator systemów IT łączymy nowoczesne technologie i rozwiązania wiodących producentów.

Oferujemy również usługi rekrutacyjne oraz outsourcing kadry IT – osiągnęliśmy 15 miejsce w rankingu w rankingu Największych Dostawców Usług Wynajmu Pracowników IT w 2015 r. w magazynie COMPUTERWORLD TOP200 (edycja 2016 r.).

Pracujemy dla największych firm z sektora telekomunikacyjnego, finansowego, energetycznego, przemysłowego i farmaceutycznego, a także instytucji publicznych.

 • Ludzie – Cloudware Polska to zespół wykwalifikowanych specjalistów IT, analityków oraz menedżerów o ugruntowanej pozycji w branży. Wielu spośród nich reprezentuje bardzo wąsko pojmowane, elitarne specjalizacje.
 • Technologie – Realizujemy projekty o strategicznym znaczeniu, które usprawniają przebieg wszystkich ważnych procesów i obniżają koszty prowadzenia działalności. Prowadzimy także własne badania w ramach specjalistycznego laboratorium CLOUDLAB.
Profil
Podstawowe dane
Nasz zespół
Partnerstwo
SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ W BIZNESIE
Aktualności