Efektywne rozwiązania w dziedzinie inteligentnego zarządzania wielkimi zbiorami danych

Możliwości analityczne Twojego przedsiębiorstwa to jeden z najważniejszych elementów. Efektywne i bezpieczne przechowywanie, analiza i zarządzanie danymi Twoich klientów to klucz do przewagi konkurencyjnej Twojej organizacji.

Przeciwdziałanie nadużyciom, rosnące oczekiwania klientów, zagrożenia cyberatakami – to główne zagrożenia, którym musisz stawić czoło. Dlatego potrzebujesz najlepszych i najbezpieczniejszych systemów do zarządzania big data.

Takie systemy wymagają wsparcia nie tylko potężnych pamięci masowych, ale też sztucznej inteligencji oraz algorytmów uczących się.

Dzięki profesjonalnemu wsparciu Cloudware i wyborze najlepszych rozwiązań analitycznych wielkie zbiory danych nie muszą już oznaczać wielkich kłopotów.

Zaproponujemy rozwiązanie wspomagane sztuczną inteligencją i algorytmami uczącymi się, abyś mógł swobodnie analizować i porównywać swoje dane, monitorować zachowania klientów i wybierać najlepsze rozwiązania i procesy dla firmy.

Bezpiecznie przechowując i efektywnie analizując big data Twoja organizacja zyskuje: 

  • Możliwość zarządzania danymi i pełen dostęp do nich o każdej porze dnia i nocy.
  • Monitorowanie danych klientów umożliwia wprowadzanie innowacji i nowych rozwiązań, które podnosi poziom obsługi oraz przynosi wymierne zyski dla firmy.
  • Skalowalna infrastruktura do obsługi wielkich zbiorów danych, która z łatwością radzi sobie z obciążeniami intensywnie korzystającymi z danych – zarówno w chmurze, jak i środowisku lokalnym.
  • Pełne zabezpieczenie danych przed nieautoryzowanym użyciem i cyberatakiem.
  • Przeprowadzasz analizy wielkich zbiorów danych w tym samym wydajnym i bezpiecznym systemie, w którym te dane się znajdują.
  • Znaczna redukcja kosztów.
  • Możesz przekształcić dane transakcyjne w nowe źródła przychodów firmy, przeprowadzając w swoim środowisku mainframe analizy w czasie rzeczywistym oraz sesje uczenia maszynowego.

Dopasujemy do Twoich potrzeb nasze specjalistyczne rozwiązania

Zarządzanie bezpieczeństwem i tożsamością w organizacji
Rozwiązania serwerowe i sieciowe
Chmura prywatna, hybrydowa i zarządzanie chmurami
Pamięci masowe i archiwizacja
Automatyzacja procesów i integracja systemów
Systemy Analityczne – BIG Data
NextVision.One
Usługi programistyczne i doradcze
Body Leasing i usługi rekrutacyjne
Sztuczna inteligencja

Porozmawiajmy o korzyściach dla Twojego biznesu

Skontaktuj się